headerphoto
Strona główna

urlop

Zimowa wycieczka do Austrii.

Zimowa wycieczka do Austrii. (...) wybierając się na narty w Austrii trzeba wiedzieć, że ta przyjemność może nas słono kosztować bowiem sam ski pass White 5 - na 10 dni - kosztuje 355 euro od osoby. Gdzie na narty? Jednym z miejsc, do którego warto wybrać się na narty jest Ski Welt Wilder Kaiser Brixental, ponieważ oferuje ono nam aż 279 km tras zjazdowych! Z kolei na "Die Streif" w Kitzbühel można pędzić nawet 104 km/h, dlatego jest to ośrodek dla

Wypożyczalnia aut w Krakowie

Wypożyczalnia aut w Krakowie (...) mieście Kraków ( http://www.q24wypozyczalnia.pl ) zlokalizowana nieopodal lotniska w Balicach. Lądując na tym lotnisku możemy przesiąść się z samolotu do wypożyczonego samochodu nie tracąc na czasie oraz zaoszczędzając pieniądze. Podróż w komfortowych warunkach przy mocno zredukowanych kosztach zapewnia również wypożyczalnia Balice, zlokalizowana nieopodal Krakowskiego lotniska będącego jednym z największych lotnisk w Polsce.

Kraj Kwitnącej Wiśni

Kraj Kwitnącej Wiśni (...) Dzieciństwo wielu osób było czasem wypełnionym marzeniami, jedni marzyli o tym by zostać kierowcami wyścigowymi, inni astronautami a jeszcze inni najbardziej na świecie pragnęli zostać podróżnikami i zwiedzać najróżniejsze zakątki świata. Gdy te czasy przeminęły jedynie Ci ostatni pozostali z największymi szansami na spełnienie swoich snów. Może nie zupełnie chodzi tu o zostanie wielkim podróżnikiem, ale po prostu turystą.