headerphoto
Strona główna

Kraj Kwitnącej Wiśni

Dzieciństwo wielu osób było czasem wypełnionym marzeniami, jedni marzyli o tym by zostać kierowcami wyścigowymi, inni astronautami a jeszcze inni najbardziej na świecie pragnęli zostać podróżnikami i zwiedzać najróżniejsze zakątki świata.

Gdy te czasy przeminęły jedynie Ci ostatni pozostali z największymi szansami na spełnienie swoich snów. Może nie zupełnie chodzi tu o zostanie wielkim podróżnikiem, ale po prostu turystą.

Zwłaszcza w czasie wakacyjnym człowiek mając urlop, ma ochotę zwiedzić jakieś miejsce o którym wspominać będzie mógł do kolejnego wyjazdu. Ale co wybrać? Podróż planuje się zwykle z dużym wyprzedzeniem, jednak przy tak dużej ofercie biur podróży ciężko znaleźć jedną najlepszą opcję. Być może jednak warto by było zainteresować się ofertą biura Holidays For You mającego w ofercie wycieczki do Japonii. O wyjątkowości tego miejsca można by opowiadać godzinami, już samo określenie "kraina kwitnącej wiśni" brzmi niezwykle finezyjnie. Dla turysty z Polski czy w ogóle z Europy, gratką jest zetknięcie się z kulturą dalekiego wschodu czasami tak bardzo różną od naszej. Japonia jest krajem położonym na wyspach, tak więc turysta uraczony będzie  nie tylko wspaniałymi widokami wyspiarskiego krajobrazu ale i okalającego ten kraj bezkresnego oceanu.

Niezależnie od wieku zwiedzającego, niewątpliwe wrażenie wzbudzić powinni wojownicy sumo oraz legendy o pięknych gejszach i walecznych samurajach. Można poznać wiele ciekawostek o tym kraju jednak największą frajdę daje odkrywanie takich rzeczy samemu, będąc tam i widząc je na własne oczy. Jeżeli wizja takiej wyprawy okaże się wystarczająco kusząca wystarczy udać się do biura podróży, które to jest w stanie załatwić transport, zakwaterowanie i wszystko czego turysta potrzebuje, gdyż osoby które organizowały już takie wypady zapewne poradzą sobie z tym lepiej niż my sami.

Przeżycie wielkiej przygody może być na wyciągnięcie ręki lecz pamiętać należy o rozsądku, by przygoda ta była w pełni pozytywna. Warto inwestować we wspomnienia, no bo przecież one zostają z nami do końca.

Fotorelacja

wycieczki

wyprawy

urlop


Brak komentarzy!